Robotické sekačky na trávu


CASHBACK na robotické sekačky GARDENA
 
Robotics_Carousel-CZ_02 Robotics_Carousel-CZ_03 Robotics_Carousel-CZ_04
Výše CASHBACKU je u jednotlivých modelů následujícící:
vyse-cashback-gardena

 Jak CASHBACK funguje?


▪ pokud si od 1. 4. do 30. 6. 2021 zakoupíte některý z výše uvedených modelů robotických sekaček SILENO city, life nebo +, má nárok na výplatu odměny za nákup, tzv. CASHBACK.
▪ aby k výplatě CASHBACKU došlo, je zapotřebí, aby jste si svoji novou robotickou sekačku do 30 dnů od nákupu zaregistroval na webové stránce www.gardena.cz. Pokud si sekačku zakoupíte 30. 6. 2021, musíte ji zaregistrovat do 30. 7. 2021.
▪ veškeré informace spolu s formulářem jsou zveřejněny v promo boxu na úvodní stránce www.gardena.cz, a to včetně detailních obchodních podmínek.
registrační formulář musí být vyplněn úplně a správně, jinak není možné výplatu CASHBACKU provést. Podmínkou vyplacení je připojení čitelného dokladu o koupi v elektronické podobě. Na dokladu musí být zřetelně uvedeno datum nákupu a název obchodu, ve kterém byla robotická sekačka zakoupena. Doklad není možné poslat poštou.
výše CASHBACKU je pevně stanovena v závislosti na zakoupeném modelu.
▪ CASHBACK bude vyplacen společností Husqvarna Česko s.r.o.
▪ částka bude koncovému zákazníkovi zaslána na bankovní účet, který ve formuláři uvedl. Výplata v hotovosti není možná.
▪ akce se mohou zúčastnit pouze fyzické osoby starší 18 let, s trvalým pobytem v ČR, které produkt nebudou využívat k výdělečné činnosti.
▪ každá robotická sekačka může být registrovaná pouze jednou. Počet robotických sekaček zakoupených zákazníkem není v rámci akce omezen.
▪ CASHBACK může být vyplacen pouze v případě, že vůči prodejci neuplatníte právo na vrácení zboží. Pokud zboží vrátile, musíte také vrátit vyplacený CASHBACK. 
akce platí pouze do vyprodání zásob.


 

Nejprodávanější

35776
4685713577646857
Značky

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem

Využíváme soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi pravidly pro cookies.