Robotická sekačka smart SILENO city, 250 - sada

Neohodnoceno
 
Akce Doprava zdarma Efekt lupa
  • 1 z 6
 

Robotická sekačka smart SILENO city, 250 m² - sada - cashback 2000 Kč

Dostupnost 4 dny
19 949 Kč    
Kód produktu 176707
Značka Gardena
Kategorie Robotické sekačky na trávu
Záruka 2 roky
 

Zažijte, jak snadné je se starat o váš trávník pomocí vaší chytré robotické sekačky: GARDENA smart SILENO city! Díky GARDENA smart systému je vaše sekačka plně připojena a se smart EasyApp Control se můžete o svou zahradu postarat, ať jste kdekoliv.

gardena_roboticka_sekacka_city_250_sada


Tento efektivní zahradní pomocník je obzvláště tichý a pyšně nabízí nejlepší úroveň hluku ve své třídě, a to pouhých 57 db (A), takže si můžete v klidu odpočívat a užívat si svou zahradu, zatímco on dělá těžkou práci za vás. Sofistikovaná funkce CorridorCut vede robotickou sekačku bez problémů, když seká v úzkých prostorech a malých rozích o šířce pouhých 60 centimetrů, tedy v oblastech, které byste obvykle museli ručně dosekat. CorridorCut dokonce naviguje vaši robotickou sekačku ze složitých slepých uliček.

gardena_roboticka_sekacka_city_250_sada_smart


Aplikace GARDENA smart disponuje asistentem plánování, který vám pomůže udržovat vaši zahradu v pořádku. Robot se drží vašeho plánu, ale řídí se funkcí SensorControl a sám posoudí, jak často váš trávník potřebuje úpravu. Začne pracovat přesně podle frekvence v souladu s růstem trávy, takže tento efektivní malý zahradník jde do práce jenom tehdy, když je to potřeba. Inovativní funkce Spot cutting, sečení ve spirále, umožňuje vaší sekačce smart SILENO city pracovat v těžko přístupných oblastech.

gardena_roboticka_sekacka_city_250_sada_3


Po ukončení práce se smart SILENO city automaticky vrátí domů do nabíjecí stanice. Tato odolná sekačka na trávu je navržena pro všechna roční období, je to skutečný hrdina automatického počasí a terénu. Robotická sekačka detekuje, zda je půda zamrzlá, a pozastaví svůj program, dokud se půda nerozmrazí. Může dokonce zvládnout svahy a sklony až do 35 procent. Tato sekačka smart SILENO city má řadu užitečných funkcí, které můžete objevit prostřednictvím aplikace GARDENA smart. EasyConfig vás provede instalací, Auto Schedule znamená, že můžete věřit, že smart SILENO city ví, kdy a jak sekat trávník, a pomocí SmartHome můžete svou smart SILENO city ovládat hlasem prostřednictvím virtuálního asistenta Alexa. Knihovna rostlin vám navíc umožní objevit vše, co potřebujete vědět o světě rostlin.

gardena_roboticka_sekacka_city_250_sada_4


S naší smart řadou GARDENA a smart SILENO city získáte opravdu úplný smart zážitek: inteligentní robotické sekačky SILENO.

250_gardena_city


250-gardena

Hmotnost 7.3 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Využíváme soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi pravidly pro cookies.