Robotická sekačka SILENO minimo, 250

Neohodnoceno
 
Akce Doprava zdarma Efekt lupa
 • 1 z 4
 

Robotická sekačka SILENO minimo, 250 m (15201-32)

Dostupnost 21 dní
Běžná cena 16 890 Kč
Ušetříte 2 130 Kč (–13 %)
Cena 12 198,35 Kč bez DPH
14 760 Kč    
Kód produktu 176049
Značka Gardena
Kategorie Robotické sekačky
Záruka 2 roky
 

Tichá, všestranná a inteligentně navržená - to je robotická sekačka GARDENA SILENO minimo 250 m². SILENO city je ideální pro menší trávníky, při sekání kterých poskytuje vysoký výkon a pohodlné sečení. Pomocí aplikace GARDENA Bluetooth® jednoduše vezmete svůj smartphone, zadáte velikost trávníku, požadované dny sečení a preferovaný čas zahájení. Vaše robotická sekačka vytvoří plán a je připravena pracovat bez vyrušování. Robotickou sekačku SILENO minimo můžete pohodlně ovládat přes Bluetooth® až ze vzdálenosti 10 m. Sekačka vypočítá optimální čas sekání trávy a aplikace GARDENA Bluetooth® pomocí plánovacího asistenta pomůže udržovat vaši zahradu v pořádku. Díky mimořádně tichému motoru má tato sekačka nejlepší nízkou hladinu hluku ve své třídě - pouhých 57 dB (A) - a vy, ani vaši sousedé ani nepostřehnete, že sekačka pracuje.

roboticka-sekacka-sileno-minimo-250


Sofistikovaná funkce CorridorCut vede robotickou sekačku bez problémů při sekání v úzkých pasážích a těsných rozích o šířce pouhých 60 centimetrů. CorridorCut dokonce naviguje vaši robotickou sekačku ze složitých slepých uliček. Robotická sekačka, vedená funkcí SensorControl, sama posoudí, jak často potřebuje váš trávník úpravu, a vyrazí ve správnou chvíli přesně podle frekvence v závislosti na růstu trávy. Váš chytrý malý pomocník seče trávu co nejefektivněji. SILENO minimo seče trávník samostatně bez ohledu na počasí, déšť nebo prudké slunce. Chytrá robotická sekačka zaregistruje, že je půda zamrzlá nebo je příliš mrazivo; pozastaví svůj program a počká, až mráz pomine. Ohraničující vodič označuje sekačce SILENO minimo plochu zahrady, kterou je třeba sekat. Podobně naváděcí drát spolehlivě a plně automaticky směruje robotickou sekačku do všech oblastí sečení.

roboticka-sekacka-sileno-minimo-250-2


Sekačka nebude mít problémy s přejezdem v úzkých prostorech a dokonce ani se svahy nebo sklony až do 35 procent. SILENO minimo lze snadno vyčistit zahradní hadicí – snadnější už to nemůže být. Sekání se sekačkou na trávu SILENO minimo je tak snadné; jen se pohodlně usaďte, odpočívejte a nechte malou robotickou sekačku vykonat těžkou práci za vás. Budete se divit, jak jste to předtím bez ní zvládli dělat! Aplikace GARDENA Bluetooth® vás intuitivně provede počáteční instalací. Váš trávník bude vždy vypadat úžasně dobře upravený pomocí SILENO: inteligentní robotické sekačky. SILENO.

roboticka-sekacka-sileno-minimo-250-3


250-minimo 

Podobné produkty

 • NV 485735 Akce Doprava zdarma Kód: 176592
  Robotická sekačka SILENO minimo, 500m
  14 dní Značka: Gardena Záruka: 2 roky

  Robotická sekačka SILENO minimo, 500 m² (15202-32)

  Původně: 19 690 Kč
  Ušetříte: 1 773 Kč (–9 %)

  14 807,44 Kč bez DPH 17 917 Kč
Hmotnost 6.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: