Kontakty

Společnost StandMar se orientuje na oblast ekologie a ochrany životního prostředí.

Jako obchodní společnost byla založena v roce 2007 s cílem poskytovat širokému spektru zákazníků produkty určené pro oblast odpadového hospodářství a péči o čistotu venkovního prostředí.  

Specializujeme se na nabídku kvalitních a cenově výhodných odpadkových košů a košů pro tříděný odpad, které uspokojí potřeby firem, klientů z oblasti veřejné správy (měst a obcí) i jednotlivců.

Nabízíme plastové koše pro pytle o objemu 120 litrů, stojany na pytle o objemech 120 litrů v různých provedeních a exkluzivní nerezové koše s praktickým popelníkem.  

Naše plastové koše svým designem a provedením vhodně doplňují nabídku českého trhu, konstrukce stojanů na plastové pytle Vás ohromí vysokou kvalitou pozinkování, nerezové koše s popelníkem zase výrazně zvýší reprezentativnost Vašeho objektu. 

Do budoucna je naším cílem sortiment dále rozšiřovat o další nové a zajímavé produkty s pro Vás výhodným poměrem cena/výkon.

Postupně rozšiřujeme sortiment i o spotřební materiál košů, tedy například odpadkové pytle.
V zájmu co největšího pohodlí našich zákazníků hradíme dopravu zboží MY a zasíláme ho spediční společností Toptrans, případně PPL.
 
Budeme vděčni za jakýkoliv podnět z Vaší strany. Vaše dotazy či připomínky můžete zasílat na e-mailovou adresu: standmar@standmar.cz

Přeji Vám spokojenost s našimi výrobky.  

Ing. Marian Podlesný 


Souhrn dat o společnosti:

StandMar Ing. Marian Podlesný
ulice:                  Hlavní třída 380/33
PSČ Město:        736 01 Havířov - Město
gsm:                  +420 731 941 570
otevřeno:             po-pá 8-16
IČO:                   75875993
DIČ:                   CZ7610015182
Bank. účet:        1735656339/0800
e-mail:                info@dilenske-vybaveni.czVýpis z obchodního rejstříku:
http://wwwinfo.mfcr.cz/cgi-bin/ares/darv_res.cgi?ico=75875993&jazyk=cz&xml=1

Využíváme soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi pravidly pro cookies.