Dopravní zrcadla, průmyslová, dohledová


Nabízíme mnoho druhů zrcadel pro různá určení. Vyberete si jak z exteriérových zrcadel, která jsou určena pro venkovní prostředí (mezi jinými jsou dodávána v provedení dopravních zrcadel). Tak ze široké nabídky modelů interiérových zrcadel, která se používají ve vnitřních prostorách.

Použití konvexních parabolických zrcadel zlepšuje bezpečnost v řadě oblastí. Nejběžnější použití je samozřejmě v dopravě. Dopravní zrcadla - pomáhá řešit přehlednost komplikovaných dopravních míst, výjezdy ze soukromých pozemků, komunikace vně areálů, jízdu v krytých garážích a řadu dalších situací.

Další běžné použití je ve vnitřních komerčních prostorách obchodů, skladů a chodeb. Při vhodném umístění zrcadel a jejich nastavení umožňují dokonalý přehled v místech, která přímým pohledem není možné kontrolovat, bezpečně procházet nebo bez rizika projít či projet. V komerčních prostorách je důležitá kontrola proti odcizení zboží. Velmi velký vliv je také psychologický, tedy samotné přítomnosti zrcadel proti krádežím.Dopravní, průmyslová, dohledová, výjezdová a inspekční zrcadla
 
DOPRAVNÍ PRŮMYSLOVÁ DOHLEDOVÁ INSPEKČNÍ
dopravni zrcadla prumyslove zrcadla dohledove-zrcadlo inspekcni-zrcadla

 

Nejprodávanější

329
21069132921069
Rozměry zrcadla (mm)

Stránka 1 z 4 - 69 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 4 - 69 položek celkem