Variofit

variofit-logo

 Dokonalá forma dopravy - Přesvědčte se sami o dokonalém způsobu dopravy.

 

variofit-modularni-system

Modulární systém

Čtyři základní plošiny různých velikostí tvoří základ pro robustní šroubovací montáž téměř všech nástaveb. Výrobky VARIO fit ® označené tímto symbolem umožňují bezproblémovou úpravu podle změněných požadavků. To udržuje VARIO fit ® pro zákazníka cenově dostupné a zajišťuje, že si zachová svou hodnotu.

  variofit-inovativni-L-profilove-ramy

Inovativní L-profilové rámy

Pouze vozíky VARIO fit ® mají L-profilový rám vyvinutý výhradně CORDES pro zajištění maximální nosnosti. Díky tomuto speciálně navrženému rámu jsou vozíky a vozíky VARIO fit ® extrémně robustní a lehké.

variofit-bezpecnost-ochrana-nohou-stop-brzdy

Vybavení a bezpečnost

Díky novým kolům s termoplastickými pneumatikami nezanechávají vozíky a vozíky VARIO fit ® žádné stopy ani na světlých podlahách. Jejich přesná zapouzdřená kuličková ložiska v provedení s hlubokou drážkou jsou nejen robustní a odolná proti nárazu, ale mají také extrémně snadný chod. A je samozřejmé, že jejich otočná kolečka jsou vybavena brzdami kol a chrániči nohou podle požadavků norem EU.

  variofit-centralni-brzda

Centrální brzdový systém Easy STOP

První centrální nožní brzda. Od roku 2011 je možné tímto snadným, ale bezpečným způsobem zastavit vozíky.

variofit-zvlastni-vybaeni

Zvláštní vybavení!

VARIO fit ® , jak již název napovídá, znamená neobvykle variabilní vozíky a vozíky. Kromě svých speciálních produktových variant nabízí VARIO fit ® prakticky neomezené možnosti úprav podle individuálních přání zákazníků.

  variofit-praskove-lakovani

Práškové lakování

Po důkladné předběžné úpravě jsou produkty VARIO fit ® natřeny práškovou barvou a následně vypáleným smaltem, aby se optimalizovala a zlepšila jejich povrchová úprava. Díky tomu jsou odolné vůči nárazům a poškrábání a propůjčují jim robustnost, kterou potřebují pro dlouhou životnost.

variofit-logisticky-retezec

Logistický řetězec

Díky efektivnímu logistickému řetězci dodává CORDES přímo koncovému zákazníkovi. To zaručuje rychlé dodání. To také znamená, že produkty jsou běžně expedovány do 5 pracovních dnů – a zákazník se na to může spolehnout.

  variofit-iso-9001

značka TÜV

TÜV (německý úřad technické kontroly) znamená kvalitu a bezpečnost. Většina produktů VARIO fit ® nese toto označení. Značku TÜV mohou získat vozíky s nosností do 500 kg a vozíky s nosností 250 kg.

         
 KOLA  

Díky svým bezúdržbovým přesným kuličkovým ložiskům s hlubokou drážkou a optimalizovaným pneumatikám nabízejí tato kola VARIO fit ® o 50 % nižší počáteční odpor než normální kolečka. Vozík se tak snadno rozjede i při velkém naložení. To šetří čas, peníze a námahu při každodenním používání. A samozřejmě pouze VARIO fit ® je standardně dodává s chráničem nohou VARIO fit ® .

Konvenční kola potřebují hodně síly, aby se vozík dal do pohybu a udržela ho v pohybu.

 

Kola VARIO fit ® Easy-runner: vyžadují minimální úsilí, aby se vozík pohyboval, i když je hodně naložený. To také znamená menší námahu při tlačení a zkracuje dobu manipulace s materiálem.

   variofit-kola
         

Žádné produkty od výrobce Variofit nebyly nalezeny....