Kuličková kladka, příruba k desce, průměr 25,4 mm

Neohodnoceno
 
Tip Efekt lupa
  • 1 z 3
 
Kuličková kladka se spodní přírubou k přišroubování k desce, průměr koule 25,4 mm. Vhodné pro všeobecné použití, s otvory pro odchod nečistot.
Dostupnost 7 dní
Cena 137,19 Kč bez DPH
166 Kč    
Kód produktu 133004
Kategorie Kuličkové kladky se základovou deskou (BASE FIXING)
Záruka 2 roky
 

Kuličkové kladky jsou určeny pro sestavování ploch pro manipulaci s materiálem, umožňují snadný posun a otáčení břemen v jedné rovině v jakémkoli směru. Jsou vhodné pro všeobecné použití, i jako pojezd.


Bodově o kladce:

  • nosnost: 55 kg (koulí nahoru); 25 kg (koulí dolů)
  • průměr koule: 25,4 mm
  • počet děr: 2
  • materiál: ocel
  • hmotnost: 160 g

 

kulickova-kladka-final


Rozšiřující informace:

Stanovení potřebné nosnosti kladek: za předpokladu, že rovina pod břemenem je do takové míry nepřesná, že břemeno se dotýká pouze ve třech bodech, se určí max. zatížení vydělením hmotnosti břemene číslem 3. Počet uvažovaných nosných kladek se zvyšuje s větší přesností rovinnosti. Nosnost kladek použitých jako pojezdové kolo je poloviční.

Stanovení rozteče kladek: Určí se vydělením nejužšího rozměru půdorysu číslem 3,5 což zajistí, že v každém směru půdorysu budou pod břemenem v každém okamžiku posunu minimálně 3 kladky.

Provedení kladek: Ocelové pouzdro, nosná kulička uložená v pánvi na malých nosných kuličkách. Materiál kladek: Nosná koule - CrC ocel 60-66 HRC Kuličky - CrC ocel 60-66 HRC Těles - Ocel pozinkovaná


 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: