Nové IBC


Nové IBC kontejnery jsou kontejnery prodávané s UN homologací a s antistatickou (takzvanou EX) variantou, tzn. jsou vhodné pro přepravu nebezpečných produktů a hořlavin III. a IV. třídy. 

Zda-li se jedná o tekutinu nebezpečnou, případně do jaké třídy hořlavin tekutina patří, musí být uvedeno v jejím bezpečnostním / produktovém listu (tedy konkrétní tekutiny, výrobku, například dezinfekce či jiných tekutin), které chcete v IBC uskladnit či přepravit.

Pokud plánujete produkty / tekutiny v IBC kontejneru převážet, musí se dodržet ADR předpisy a měli by jste si pořídit IBC vč. UN homologace. Nový antistatický IBC poznáte na první pohled díky drátku u ventilu, který zajisti odvod statické elektřiny. Dále naše nové IBC mají na přední plechové tabulce žlutou etiketu, kde je uvedeno jak se má s IBC zacházet v tkz. "EX zóně" plus mají dolní plastové rohy mezi nádobou a konstrukcí. Rohy jsou žluté barvy.

UN homologace:
IBC kontejnery mají přidělenu homologaci – UN 31HA1/Y – a vyhovují náročným požadavkům ADR, RID a IMDG–Code pro přepravu nebezpečných kapalných látek a potravinových surovin.


 

 

Nejprodávanější

6199
6999161996999

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

Využíváme soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi pravidly pro cookies.