IBC kontejner repasovaný 1000 L UN - EX

Neohodnoceno
 
Doprava zdarma Efekt lupa
 

IBC kontejner repasovaný, vyčištěný a vysušený, provedena tlaková zkouška, inspekce ocelové konstrukce. Nevhovný pro farmaceutický a potravinářský průmysl.

Dostupnost 7 dní
4 889 Kč    
Kód produktu 123027
Kategorie Repasované IBC
Záruka 2 roky
 

Repasovaný IBC kontejner, vyčištěný a vysušený, provedena inspekce ocelové konstrukce a tlaková zkouška. Kontejner je profesionálně zaplombován pečetí na důkaz těsnosti. Vhodný pro přepravu a skladování hořlavin I. a II. třídy.


  • objem: 1000 litrů
  • vnitřní nádoba: natur, materiál HDPE
  • vnější plášť: oplechovaný / neoplechovaný
  • paleta: ocelová, ocel/plastová
  • výpustní ventil: integrovaný, klapkový DN 50 vodivě spojený s konstrukcí 
  • plnící otvor: DN 150
  • rozměr (d x š x v): 1200 x 1000 x 1160 mm

Repasované IBC kontejnery jsou kontejnery prodávané bez UN homologace a bez antistatické (takzvané EX) varianty, tzn. jsou vhodné pro přepravu bezpečných produktů a hořlavin I. a II. třídy. 

Zda-li se jedná o tekutinu nebezpečnou, případně do jaké třídy hořlavin tekutina patří, musí být uvedeno v jejím bezpečnostním / produktovém listu (tedy konkrétní tekutiny, výrobku, například dezinfekce či jiných tekutin), které chcete v IBC uskladnit či přepravit.

Pokud by jste požadovali uskladnit v IBC hořlaviny III. a IV. třídy a nebudete tyto látky v daném IBC převážet, pak není potřeba UN homologace pro přepravu nebezpečných látek a můžete si pořídit IBC repasovaný.

Pokud však budete produkt v IBC kontejneru převážet, musí se dodržet ADR předpisy a měli by jste si pořídit IBC vč. UN homologace. Nový antistatický IBC poznáte na první pohled díky drátku u ventilu, který zajisti odvod statické elektřiny. Dále naše nové IBC mají na přední plechové tabulce žlutou etiketu, kde je uvedeno jak se má s IBC zacházet v tkz. "EX zóně" plus mají dolní plastové rohy mezi nádobou a konstrukcí. Rohy jsou žluté barvy.

 

Podobné produkty

Hmotnost 77 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Využíváme soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi pravidly pro cookies.