IBC kontejner repasovaný 1000 L standard

Neohodnoceno
 
Tip Doprava zdarma Efekt lupa
 

Cenově dostupný repasovaný IBC kontejner, 1000 l. Nevhodný pro farmaceutický a potravinářský průmysl.

Dostupnost 7 dní
Cena 4 038,02 Kč bez DPH
4 886 Kč    
Kód produktu 123026
Kategorie Repasované IBC
Záruka 2 roky
 

Kontejner vhodný pro přepravu a skladování kapalných látek. Repasovaný IBC kontejner vyčištěný a vysušený, provedena tlaková zkouška a inspekce ocelové konstrukce, kontejner je profesionálně zaplombován pečetí na důkaz těsnosti. 


 • objem: 1000 litrů
 • vnitřní nádoba: natur, materiál HDPE
 • paleta: mix
 • výpustní ventil: DN 50 / DN 80 
 • plnící otvor: DN 150
 • rozměr (d x š x v): 1200 x 1000 x 1160 mm

Repasované IBC kontejnery jsou kontejnery prodávané bez UN homologace a bez antistatické (takzvané EX) varianty, tzn. jsou vhodné pro přepravu bezpečných produktů a hořlavin I. a II. třídy. 

Zda-li se jedná o tekutinu nebezpečnou, případně do jaké třídy hořlavin tekutina patří, musí být uvedeno v jejím bezpečnostním / produktovém listu (tedy konkrétní tekutiny, výrobku, například dezinfekce či jiných tekutin), které chcete v IBC uskladnit či přepravit.

Pokud by jste požadovali uskladnit v IBC hořlaviny III. a IV. třídy a nebudete tyto látky v daném IBC převážet, pak není potřeba UN homologace pro přepravu nebezpečných látek a můžete si pořídit IBC repasovaný.

Pokud však budete produkt v IBC kontejneru převážet, musí se dodržet ADR předpisy a měli by jste si pořídit IBC vč. UN homologace. Nový antistatický IBC poznáte na první pohled díky drátku u ventilu, který zajisti odvod statické elektřiny. Dále naše nové IBC mají na přední plechové tabulce žlutou etiketu, kde je uvedeno jak se má s IBC zacházet v tkz. "EX zóně" plus mají dolní plastové rohy mezi nádobou a konstrukcí. Rohy jsou žluté barvy.

 

Podobné produkty

 • repas ibc kontejner 1000 litru eu ex Doprava zdarma Kód: 123027
  IBC kontejner repasovaný 1000 L UN - EX
  7 dní Záruka: 2 roky

  IBC kontejner repasovaný, vyčištěný a vysušený, provedena tlaková zkouška, inspekce ocelové konstrukce. Nevhovný pro farmaceutický a potravinářský průmysl.

  4 518,18 Kč bez DPH 5 467 Kč
Hmotnost 60 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: