Sudové topné podložky

Když pracujete s materiály kde je důležité je skladovat při optimální teplotě, kdy i malá odchylka v jejich předepsaném teplotním rozsahu skladování může mít za následek plýtvání produktem, je pro vás řešením tento ohřívač sudů, který je navržen speciálně pro pomoc při skladování průmyslových materiálů, které mají přísné teplotní požadavky.

Na rozdíl od tradičních silikonových plášťových sudových ohřívačů, které koncentrují teplo pouze na několika místech, tato technologie optimalizuje pro rovnoměrný a rychlý ohřev. Vyhnete se zuhelnatění vnější vrstvy produktů v nádobách nebo obavám z kontaminace, která by mohla učinit obsah celé nádoby nepoužitelným.

Oblast použití: nebezpečné průmyslové prostředí, elektrárny a zařízení pro přepravu chemikálií, staveniště a stavby, sklady a komerční kuchyně.  Pro všechny standardní kovové sudy až do objemu 200 l. Ideální pro použití s následujícími materiály uloženými v sudech: voda, oleje, nafta, pryskyřice, vazelína, vosk, tuky, potraviny, lepidla a další.


Sudové topné podložky
ohrivac-sudu topna-podlozka-high-2 topna-podlozka-high-3

 

Nejprodávanější

Stránka 1 z 1 - 8 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 8 položek celkem